Využíváme Cookies 🍪,

ale pouze abychom Vám mohli poskytovat lepší služby. Nepoužíváme cookies pro cílenou reklamu.

Jak to u nás chodí

U nás v Proxi Vision… jsme si vědomi toho, že se naši zákazníci nespokojí s ničím jiným než s nejkvalitnějšími produkty. K tomu často vede cesta lemovaná spoustou tvrdé dřiny a odhodlání, to jsme ovšem ochotni k dosažení cíle podstoupit.

TwitterFacebookClipboard

Přidáno:

8. června 2022

Proxi Vision Meeting

Začátky

 

Naše práce většinou začíná zvoněním telefonu, příchozím e-mailem nebo cinknutím zprávy. Reagujeme rychle a od první chvíle se o našeho klienta staráme a vedeme ho světem podnikání na internetu do takové míry, do jaké on sám chce.

 

Jste velká firma a víte, jak to funguje? Máte jistotu ve své firemní identitě a víte přesně, co chcete? Perfektní! U nás rozhodně najdete, co potřebujete.

 

Jste střední, nebo začínající firma a potřebujete trochu více pomoci najít své místo na výsluní? Není problém! Moc rádi Vám vše ukážeme, vysvětlíme a se vším Vám pomůžeme.

 

Analýza

 

Co nejdříve naplánujeme první schůzku, na které se projekt více představí a dohodne se společný postup. Jedním z klíčových pilířů našeho podnikání je porozumění Vašemu businessu. Všechny naše projekty odrážet hodnoty, kulturu a vizi, kterou Vaše podnikání představuje. Tvoříme Software a Grafiku, která zapadá do Vaší představy. Pokud jste malí nebo začínající podnikatelé a nemáte ustanovenou korporátní identitu, nebojte, pomůžeme Vám vybudovat silnou identitu, která Vám pomůže se odlišit.

 

Do další naší schůzky vypracujeme komplexní návrh s podrobným a inovativním řešením zadaného projektu. Všechny kroky tvorby celého projektu pečlivě dokumentujeme a kompletní dokumentace je Vám přístupná od úplného začátku. Můžete tak „v reálném čase“ vidět, jak nám projekt roste pod rukami.

 

Design

 

Po schválení předchozího kroku začneme na základě zadání připravovat designové návrhy. Při tvorbě zohledňujeme předem vytvořenou analýzu Vašeho businessu, ale v úplném středu je UX design.

 

User Experience Design

UX design se zjednodušeně zaobírá využitím designu k maximalizaci účinnosti webové stránky/E-shopu/Aplikace...  To může pro mnoho projektů znamenat různé věci, ale často to spadá do preferencí klienta. Například, pokud je cílem klienta, dostávat skrze stránku nové objednávky na jeho službu, tak úkolem UX by bylo: Navrhnout stránku, která maximalizuje kliknutí uživatelů na tlačítko „Kontaktovat“.

User Interface Design

UI design se primárně zaměřuje na to, jak projekt vypadá vizuálně. Jaké budí emoce? Je moderní? Je jednoduchý na použití? Tyto otázky se snažíme vyřešit předtím, než se vůbec pustíme do vývoje. To zaručí, že ve fázi kódování projektu budou mít všichni jasnou představu o podobě projektu.

 

O designovém aspektu tvorby můžete být informování, nebo do něj být zapojeni tak, jak sami budete chtít. Klidně s Vámi probereme každou změnu velikosti tlačítka! Před fází kódování vytvoříme interaktivní demo, na kterém si budete moci digitální návrh projít a zjistit tak předpokládanou podobu projektu. Díky tomu schválíte pouze podobu, se kterou jste úplně spokojeni.

 

Kódování

 

Tady se dějí ta kouzla. Při vývoji používáme nejmodernější technologie, postupy a nástroje, abychom nabídli inovativní řešení, která Vám zaručí rychlejší, modernější a více úsporné produkty než konkurence.

 

Projekty prochází neustálým procesem dokumentace, vývoje a testováním, což zaručuje kvalitní, spolehlivý kód, který je připravený pro budoucí použití i rozšíření.

 

Článek není přímo určený pro programátory, proto zde nebudeme zabíhat do technických podrobností, ale v případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat, všechny případné dorazy Vám velice rádi zodpovíme.

 

Testování

 

Testování je u mnoha vývojářů opomíjeným krokem, ale u nás ne! Věříme, že je to naopak jeden z nejdůležitějších kroků, který může rozhodovat o úspěchu. Každý z nás někdy zažil frustraci z nefungující stránky nebo aplikace a právě tato frustrace Vás může stát uživatele. Proto testování nebereme na lehkou váhu a nesčetněkrát testujeme funkčnost, responzivitu i ostatní aspekty kvalitně odvedeného projektu. Máte tak jistotu, že Váš projekt bude na nejvyšší úrovní.

 

V jakékoliv fázi projektu jsme otevřeni změnám. Moc dobře chápeme, že, i když přijdete s dobře vymyšleným projektem, Vaše názory, myšlenky nebo představy se můžou změnit. Proto jsme ochotni projekt v jakémkoliv bodě rozšířit nebo upravit.

 

Projekt funguje! a co teď?

 

Jako u většiny předchozích bodů to záleží v podstatě pouze na Vás. Pokud máte vlastní firemní infrastrukturu s interním IT oddělením, projekt Vám můžeme spolu s dokumentací předat a pomoci zaškolit v použití. V opačném případě se Vám rádi postaráme o pronájem prostoru pro Váš projekt, údržbu i správu. V každém případě jsme otevřeni dalšímu budoucímu rozšiřování a úpravám projektu.

Adam Zachoval

Připraveni dosáhnout svého plného potenciálu?

Neváhejte nás nezávisle kontaktovat a domluvit se na individuálním řešení Vašeho problému.

My se Vám ozveme!


nebo nás kontaktujte

Proxi Vision team

2022 Adam Zachoval.
Všechna práva vyhrazena.

FacebookInstagram

Proxi Vision