Využíváme Cookies 🍪,

ale pouze abychom Vám mohli poskytovat lepší služby. Nepoužíváme cookies pro cílenou reklamu.

Naše hodnoty a vize

Pomáháme podnikatelům dosáhnout plného potenciálu. Vyvíjíme moderní software, který pomáhá firmám objevit nové možnosti podnikání na internetu.

TwitterFacebookClipboard

Přidáno:

5. května 2022

Proxi Vision Meeting with customers

Proxi Vision je české studio, které pomáhá podnikatelům dosáhnout plného potenciálu. Vyvíjíme moderní software, který pomáhá firmám objevit nové možnosti podnikání na internetu, rozšířit své pole působnosti nebo ulehčit fungování uvnitř firmy.

 

Naším cílem je podporovat podnikání a ulehčovat firmám jejich fungování. Pomáháme jim zlepšovat komunikaci se zákazníky, zvyšovat efektivitu v oblasti prodeje a získávat nové zákazníky prostřednictvím internetu. Naše produkty a služby jsou vhodné pro všechny podnikatele, kteří chtějí využít potenciál internetu a zvýšit svou konkurenceschopnost.

 

Jste středobodem všeho, co děláme

 

Zákazník je středobodem všeho, co děláme. Uznáváme customer-first aproach a posouváme ho na další úroveň. Klademe důraz na porozumění podniku, se kterým spolupracujeme. Díky tomu dokážeme tvořit software, který odráží hodnoty Vaší firmy a maximálně ji tak reprezentuje.

 

Design

 

Design je v srdci každého našeho projektu. Náš tým špičkových designérů vynakládá maximální úsilí a při tvorbě moderních digitálních i tištěných materiálů klade potřeby zákazníků na první místo. Věříme, že dobrý design je klíčem k úspěšné online prezentaci, to je důvod, proč tvrdě pracujeme na vyváření designů, které jsou nádherné a zároveň efektivní.

 

Proč je pro nás design tak důležitý?

 

Design je jeden nejdůležitějších aspektů kteréhokoliv projektu. Dobrý design zajistí projektu profesionální vzhled, který láká nové zákazníky. Může také pomoci předat myšlenku webu a jeho brandu. Kromě toho je dobrý design klíčem k tomu, aby byly webové stránky uživatelsky přívětivé a snadno se používaly.

 

Technologie

 

Při vývoji softwaru používáme nejnovější technologie a chceme být vždy o krok napřed před konkurencí. Používáme moderní programovací jazyky, frameworky a nástroje.

 

Proč je pro nás důležité držet krok s technologií?

 

Technologie se neustále vyvíjejí a pro firmy je důležité, aby se držely na špici těch nejnovějších, a tak si udržely konkurenceschopnost. U nás v Proxi Vision jsme odhodláni používat při vývoji softwaru nejnovější technologie a věříme, že je to nezbytným předpokladem poskytování těch nejlepších možných služeb a nejinovativnějších řešení.

 

 

Pokud hledáte moderní studio s inovativním přístupem, neváhejte nás kontaktovat. Na Vašem projektu můžeme začít pracovat už dnes.

Adam Zachoval

Připraveni dosáhnout svého plného potenciálu?

Neváhejte nás nezávisle kontaktovat a domluvit se na individuálním řešení Vašeho problému.

My se Vám ozveme!


nebo nás kontaktujte

Proxi Vision team

2022 Adam Zachoval.
Všechna práva vyhrazena.

FacebookInstagram

Proxi Vision